Rashica asiston, Vitesse po fiton (VIDEO)

Vitesse e Milot Rashicës po përballet me Zwollen në kuadër të xhiros së 15-të të elitës ë futbollit holandez, raporton Gazetaolle.com.

Vitesse po fiton me shifrat 2:0 në pjesën e parë pas golave të realizuar nga Beker dhe Zhang Yuning.

Në golin e dytë të realizuar, asistoi mesfushori-sulmues i Kosovës, Milot Rashica. /Olle

http://www.dailymotion.com/video/x54c12n_yuning-zhang-goal-hd-vitesse-2-0-zwolle-03-12-2016_sport