Viola e quan qenin e saj “djalë”

Kurdoherë e shfaq hapur dashurinë që ka për kafshët dhe mbi të gjitha për qenin e saj.

Viola Spiro tri ditë më parë, me anë të një postimi në “Instagram”, ajo ka ndarë me miqtë e saj një fotografi me “djalin” e saj të rritur, sikundër e quan vetë bukuroshja korçare, transmeton ‘Panorama’.

Ajo tash e një kohë punon si gazetare e sportit.

viola-spiro