VIDEO/ Të gjithë po qeshin me festen e gabuar të djalit të Messit

Barcelona e ka mposhtur Real Betisin me rezultatin 5-2, gjatë natës së djeshme.

Por dy yjet e Barçës, Leo Messi dhe Suarez këtë ndeshje e shikuan nga tribunat, shkruan Gazeta Olle.

Por një moment ka zgjuar të qeshura pafund.

E moment interesant ka dhuruar djali i Messit, Mateo.

Ai aksidentalisht ka festuar golin e epërsisë së Real Betis, të shënuar nga Nabil Fekir në minutën e 15’

Por, interesant ka qenë edhe reagimi i Luis Suarez, i cili filloi ta ngucte rreth këtij veprimi.

Messi's son Mateo celebrating Real Betis goal

Lionel Messi’s son, Mateo, accidentally celebrated Real Betis taking the lead against Barcelona yesterday 😂This is adorable ❤️

Gepostet von Football Stuff am Montag, 26. August 2019