VIDEO: Lenjani shënon gol të bukur në Zvicër

Emir Lenjani ka shënuar një super gol në Zvicër.

Anësori shqiptar shënoi në minutën e 83-të, për të barazuar rezultatin 1-1 dhe për t’i dhënë shpresë për rezultat pozitiv, Sionit, shkruan Gazeta Olle.

Goli i Lenjanit ishte jashtëzakonisht i bukur dhe mund ta shikoni më poshtë:

Kujtojmë se Lenjani është i fituar në listën e Edi Rejas për dy ndeshjet e tetorit te Shqipëria.