Victoria Lopyreva, ambasadore e Botërorit

Këtë e themi duke u bazuar në fotografitë e Victoria Lopyrevas, të cilat vështirë se nuk i pëlqejnë dikujt.

Zyrtarët e Kuëps së Botës 2018, e kanë emëruar atë si ambasadore të kompeticionit i cili do të zhvillohet në Rusi, përcjellë “Lajmi.net”.

Lopyreva është prezantuese e një emisioni futbollistik në Rusi, modele dhe ish-mis i këtij vendi.

victoria17

victoria23

victoria19  victoria16 victoria3