Verë e “çmendur”, ja çfarë po bën Ronaldo në pushime (FOTO)

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo vazhdon t’i mbaj në ankth tifozët e tij dhe të Real Madridit, duke mos folur asnjë fjalë rreth të ardhmes.

Tashmë e një të gjitha mediat e huaja shkruajnë për një largim të mundshëm të tij gjatë kësaj vere nga Santiago Bernabeu, për shkak se nuk është i lumtur.

Por, të vërtetën nga Ronaldo se ka mësuar ende askush.

Për më shumë, ai së bashku me të dashurën dhe familjen e tij vazhdon t’i shijojë pushimet në Ibiza, duke mos u brengosur për tifozët e as drejtuesit e Realit.