Verdi shijon pushimet në Dubai me të dashurën

Sulmuesi i Bolognas, Simone Verdi, është shumë afër skuadrës së Napolit, ku po e kërkon me ngulm trajneri Maurizio Sarri.

Dhe teksa pret ftesën që t’i kryejë vizitat mjekësore te napolitanët, anësori italian po kalon pushime të mrekullueshme me të dashurën e tij në Dubai, përcjell Gazeta Olle.

Image result for simone verdi in dubai

Në vendin aziatik Verdi ka vizituar vende të ndryshme, si Safarin, ku zhvillohen garat e Rallyt, si dhe një xhaminë e madhe në Dubai. /Gazeta Olle/

Image result for simone verdi in dubai