Vëllaznimi apo Gjilani në barazh?

Java e fundit do të vendos se kush do të mbetet në barazh për mbetje në Vala Superligë.

Dilema do të zgjidhet mes Vëllaznimit dhe Gjilanit.

Të dy skuadrat do të takohen javën e fundit në Gjakovë.

Fitorja shpëton Vëllazninim, rezultatet tjera favorizojnë skuadrat tjera.

Feronikeli falë barazimit të Gjilanit, siguroi mbetjen në Superligë, sikurse Drenica.

32337244_10211856302738617_3925687665747296256_n