Valon Berisha asiston në ndeshjen e dytë pas rikthimit

Valon Berisha ka asistuar në ndeshjen e dytë pas rikthimit nga lëndimi.

Në ndeshjen, Lazio – Al Shabab, që italianët e fituan me rezultatin e lartë 5-1, Valon Berisha ishte njëri nga asistuesit për skuadrën e tij, shkruan Gazetaolle.

Berisha në këtë ndeshje është inkuadruar në pjesën e dytë, dhe si duket dal nga dal po e merr vetën.