Urimi i ditës vjen nga Londra

Dita e madhe e shqiptarëve e 28 Nëntorit sot festohet në mbarë shqiptarët anë e mbanë botës, përcjellë GazetaOlle.com.

Mbrojtësi Shkodran Mustafi dhe mesfushori Granit Xhaka kanë uruar festën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Dy futbollistët e Arsenalit kanë bërë foton më të bukur të ditës. /Gazeta Olle/

received_10156152467223641

received_10156152467153641