Urime Besar Musolli (FOTO)

Besar Musolli i ka dhënë fund beqarisë sonte, duke u martuar në njërin ga restaurantet e Podujevës.

Mesfushori llapjan i Kukësit ka mbledhur, bashkëlojtarë dhe shumë miqë të tjerë në Kosovë, kryesisht nga bota e futbollit, shkruan “GazetaOlle.com”.

Në Kosovë, Besari ka luajtur me Hysin.

13654212_10153823172351279_2543814450515557968_n