Urime Bahri Kera

Ish-futbollisti i Vushtrrisë dhe Gjilanit, Bahri Kera, i ka dhënë fund beqarisë shkruan GazetaOlle.com

Ky i fundit ka postuar një foto nga dasma e tij.

bahri