United-Paris, formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve rikthehet me ndeshjes e 1/8 së finales, dhe me super përballje, shkruan Gazeta Olle.

Sot nga ora 21:00 zhvillohet super takimi mes Manchester United dhe Paris Saint Germain.

Vendasit janë në formë të jashtëzakonshme me trajnerin e ri, Ole Gunnar Solskjaer, me dhjetë fitore dhe një barazim, derisa Parisi, ka disa mungesa si Neymar dhe Cavani.

Formacionet e mundshme

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Jones, Shaw, Herrera, Matiq, Pogba, Lingard, Rashford, Martial

PSG: Buffon, Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Verratti, Nkunku, Di Maria, Draxler, Mbappe.