Ulpiana Emra dhe Melita Luci tregojnë për gjendjen e mjerueshme te Penza (VIDEO)

Skuadra kampione e stinorit vjeshtor në konkurrencën e femrave në basketboll, Penza, po kalon momentet më të vështira si klubi dhe nëse nuk ndihmohet nga Komuna dhe donatorët, mund edhe të shuhet.

Dy basketbollistet e Penzës, Ulpiana Emra dhe Melita Luci, në emisionin sportiv ‘ARENA’ në Tribuna Channel, kanë treguar për gjendjen mjerueshme në skuadrën pejane. Intervistën mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.