UEFA po i ndjek LIVE ndeshjet e Vala Superligës

Në takimin Feronikeli – Hajvalia, të luajtur të premten, të pranishëm ishin edhe dy persona emigmatik.

Siç shihet në foto të dy ishin në moshë të rryer. Gazeta Olle mëson se ata tek sigurimi i stadiumit ishin paraqitur si zyrtarë të UEFA-s.

Persona të tillë pati edhe në sfidën Hajvalia – Prishtina të zhvilluar 10 ditë më parë në Kizhnicë.

Të dy ndeshjet në fjalë ishin në bastoren ndërkombëtare “Bet365” dhe kjo mund të jetë arsyeja e vëzhgimit.

received_10209477485910285