UEFA po e irriton Barcelonën me Cristiano Ronaldon (FOTO)

UEFA ka bërë një gjest të pahijshëm në stadiumin ‘Olympia Stadion’, aty ku sonte zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, mes Barcelonës dhe Juventusit.

Në pjesën ku do të vendosen tifozët e Barcelonës, në ekranin mbi ta është duke u shfaqur sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Mediat spanjolle sidomos ato të afërta me Barcelonën, shpresojnë që fotot e Ronaldos dhe video të tij të mos shfaqën gjatë ndeshjes, pasi do të mund të irritonte tifozët katalunas. (Gazeta Olle)

fotoja