UEFA: Këto janë klubet më të mira të të gjitha kohëve (FOTO)

Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA e ka publikuar listën e klubeve më të mira në garat evropiane, përcjellë Gazetaolle.com.

Vendin e parë e zë Real Madrid kurse në pozitën e dytë stacionohet Bayern Munich.

Barcelona ndodhet e treta teksa Manchester United dhe Milan e zënë vendin e katërt përkatësisht pestë. /Gazetaolle.com

bbc-realmadrid bayerniii barcelona-river-650x358 man-utd-daley-blind milan 122