U lëndua mbrëmë, a do të luajë Neymar ndaj Realit? Vjen vendimi i madh

Neymar ka frikësuar mbrëmë tifozët e Real Madridit.

Ai postoi një foto të dëmtimit pas ndeshjes me Toulousen.

Megjithatë, Neymar do të jetë gati për të mërkurën.

Dëmtimi i tij nuk është aq serioz dhe ylli i PSG-së pritet të jetë startues.