Turqia del në seancën stërvitore në ‘Fadil Vokrri’

Kombëtarja e Turqisë U21 ka dalur në seancen stervitore të fundit para ndeshjes me Kosovën U21.

Turqia vjen pas barazimit 2 me 2 me kombëtaren e Shqipërisë U21 ditë më parë, shkruan GazetaOlle.com.

Në dy ndeshje Turqia numron katër pikë, dhe pikët e fituara i ka në dy ndeshje ndaj Kombëtarës së Shqipërisë U21.

Kosova U21 – Turqia U21, zhvillohet nesër në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë nga ora 20:00./GazetaOlle