‘Turpërohet’ Milan (VIDEO)

Skuadra e Genoas ka arritur të mposhtë Milanin me reuzltat bindës në shtëpi 3:0.

Golat për vendasit u shënuan nga Nikola Ninkovic, Leonardo Pavoletti dhe një autogol nga Juraj Kucka.

https://www.youtube.com/watch?v=ucxhFop8twI

https://www.youtube.com/watch?v=h-8g1EVasrs