Turp për Dritën, Ardian Limani tregon tradhtinë e madhe që ia bëri klubi (VIDEO)

Transferimi i Feronikelit, Ardian Limani e ka treguar në emisionin “Arena” në Tribuna Channel për tradhtinë e madhe që ia ka bërë klubi i Dritës, që e shtyri atë të largohet nga skuadra bardhekaltër.

Ai zbuloi se cilat klube i bënë oferta në ditën e fundit, tregoi se çfarë i tha trajneri Afrim Tovërlani në stërvitjen e parë dhe iu premtoi diçka tifozëve të Feronikelit.