Turneu i madh ‘Coca Cola Prishtina Futsall 2017’ numëron ditët e fundit (FOTO)

Turneu i madh i futsallit në Kosovë, ‘Coca Cola Prishtina Futsall 2017’ po numëron ditët e fundit, raporton Gazetaolle.com.

Turneu do të nis më 7 janar dhe do të zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Në këtë turne do të marrin pjesë 32-skuadra të ndara në dy kategori, skuadrat garuese profesioniste dhe skuadrat e kafiterive.

Më poshtë e keni edhe çiftet. /Gazetaolle.com

 15934328_10154849171834898_652454392_n