‘Tronditet’ Barcelona (FOTO)

Barcelona ka marrë lajm të keq.

Dy mbrojtësit Gerard Pique dhe Jordi Alba, të cilët janë lënduar në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, pritet të mungojnë në ndeshjet e ardhshme.

Pique pritet të mungoj tri javë përderisa Alba, dy javë.

 

pique