Trepça – Dardana, rezultat befasues

Edhe një ndeshje e barazhit në vazhdime. Sfida ndërmjet Trepçës dhe Dardanës ka përfunduar 0:0 pas 90 minutash dhe shkon në vazhdime, shkruan Gazetasheshi.com.

Pavarësisht disa gjysmërasteve, asnjëri ekip nuk arriti të realizojë, andaj fituesi do të kërkohet pas vazhdimeve dy herë nga 15 minuta.

Në rast se edhe gjatë kësaj periudhe nuk ka fitues, atëherë ekipi që edicionin e ri do të garojë në Ligën e Parë do të përcaktohet përmes penalltive.