Trepça ’89 niset drejt Kosovës: Jemi gati për të mbrojtur titullin

Trepça ’89 ka mbyllur fazën përgatitore në Turqi.
Mitrovicasit janë nisur sot drejt Kosovës, përcjellë Gazeta Olle.
Ata kanë paralajmëruar që janë gati të luftojnë deri në fund për të mbrojtur titullin kampion.
“Kampionët para nisjes për në Kosovë, ku gjatë qëndrimi në Anatalya të Turqisë mbushën baterit dhe janë të gatshëm për të mbrojtur titullin.
.
Atmsofera Impozante në Skuadër”, thuhet në njoftim. /Gazeta Olle/
27939734_1631196343585797_171233637_n