Trepça ’89 – Llapi: Çmimi i bilevae, 89-shi befason gjininë e bukur

Ndeshja mes Trepçës ’89 dhe Llapit është sfida kryesore e këtij rrethi të Kupës së Kosovës.

Trepça ’89 iu ka bërë ftesë tifozëve që të mbushin shkallët e stadiumit “Riza Lushta” të mërkurën, përcjellë Gazeta Olle.

Çmimi i biletave për këtë ndeshje do të jetë 2 euro (në veri) dhe 1 euro (në jug).

Ndërkohë, hyrja për femrat do të jetë gratis.

Ndeshja zhvillohet të mërkurën me fillim prej orës 12:30. /Gazeta Olle/