Trepça ’89 – Ferizaj (4:1), kronika me rastet, golat dhe deklaratat (VIDEO)

Trepça ’89 ka mposhtur Ferizajin 4:1, në ndeshjen ku të gjithë golat u shënuan në pjesën e dytë.

Me këtë fitore, 89-shi rikthehet sërish në vendin e parë të Vala Superligës.

Tribuna Channel sjell kronikën me golat, rastet dhe deklaratat.