Trepça ’89 – 2 Korriku, përfundon me rezultat të thellë

Ndeshja miqësore e zhivlluar ndërmjet Trepçës ’89 dhe 2 Korrikut, e zhvilluar në “Riza Lushta” ka përfunduar me fitor të thellë të skuadrës vendase me rezultat 4:0

Gola për mitrovicasit u shënuan dy nga Daut Maxhuni realizoi sa dy të tjerë i shënoi Arbër Potoku./Olle