Tre futbollistë të Kosovës festojnë sot ditëlindjen

Duket mjaft interesante por del që 2 shkurti të jetë dita e lindjës për tre futbollistët e Përfaqësuesës së Kosovës.

Bëhet fjalë për Herolind Shalën, Mërgim Vojvoden dhe Valmir Sulejmanin.

Mesfushori Shala feston sot ditëlindjen e 27-të, Vojvoda të 24-tën, ndërsa mesfushori ofansiv i Kosovës U-21 ka mbush 23 vite.