Trajneri shkodran i Flamurtarit: Kjo gjë më ka fascionuar në futbollin kosovar (VIDEO)

Trajneri nga Shqipëria që drejton Flamurtarin, Samuel Nikaj, ka qenë i ftuar në emisionin “Arena” në Tribuna Channel.

Ai tregoi faktin që e ka befasuar më së shumti në Kosovë, përmendi emrin e lojtarit që do të luante pa problem në skuadrat e mëdha të Shqipërisë dhe foli për temën “një apo dy Kombëtare”.