Trajneri Astrit Ajeti, ekspert për ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Trajneri kosovar, Astrit Ajeti, është ekspert për t’i qëlluar ndeshjet me rezultate fikse, transmeton GazetaOlle.com.

Trajneri i cili punon me grupmosha të reja në skuadrën e Fushë Kosovës, po del të jetë ekspert i ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, parashikimit të rezultateve fikse.

FB_IMG_1518652200609

FB_IMG_1518652219849

Ish-trajneri i ekipit të parë të Fushë Kosovës, i ka qëlluar me rezultate fikse ndeshjet Juventus – Tottenham 2:2 dhe Real Madrid – PSG 3:1 teksa ka dështuar pë një gol në ndeshjen Basel – Manchester City 0:4. Ajeti ka parashikuar 1:4.

Shikoni postimet e bëra para ndeshjeve në rrjetin social Facebook. /Gazeta Olle/

received_1546947308752184 received_1546947192085529