Tirana – Partizani, tensione mes tifozërive para derbit

Prej orës 19:45, Tirana dhe Partizani luajnë derbin e zjarrtë lokal në “Selman Stermasi”.

Stadiumi është mbushur 1 orë para ndeshjes.

Dy tifogrupet, Fanatics dhe Guerrils, kanë zënë vendet e tyre.

Që në fillim stadiumi “dridhet” nga brohoritjet ofenduese nga dy tifo-grupet. /Gazeta Olle/

IMG_5274

IMG_5271