Tirana – Partizani: Fillon derbi në ‘Air Albania’, këto janë koreografit nga tifozët

Ka nisur derbi i madh shqiptar i futbollit, Tirana – Partizani.

Në start të ndeshjes, dy tifozërit kanë dhuruar spektakël, shkruan Gazeta Olle.

‘Fanatics’ dhe ‘Guerrils’ kanë shpalosur transparentët e tyre.

Ndërsa, nuk munguan as mjetet piroteknike nga dy taborët.

Më poshtë pamjet nga ky derbi: