Tirana – Liria, mbyllet me barazim dramatik (FOTO)

Ka përfunduar miqësorja, Tirana – Liria, e luajtur sot në Selman Stërmasi të Tiranës.

Ndeshja u mbyll me barazim dramatik, 3:3.

Në pjesën e parë vendasit ishin duke fituar 2:0, kurse prizrenasit në të dytën shënuan tri herë për të kthyer rezultatin në favor të vetin.

Tek në minutën e fundit, Tirana barazoi për 3:3.

Mustafa, Korenica dhe Magani shënuan golat për Lirinë.

liria2 liria3