Tirana inauguron ndaj Skënderbeut “shtëpinë” e re (FOTO)

Tirana do të luajë sot (në orën 14:00) ndaj Skënderbeut një supersfidë që do të zhvillohet në stadiumin e rikonstruktuar “Selman Stërmasi”.

Futbollistët e skuadrës bardheblu kanë kryer në “shtëpinë” e tyre të re stërvitjen e së premtes dhe kanë bërë një foto të gjithë së bashku në shenjë kujtimi.

Pritet një pjesëmarrje e madhe e tifozerisë bardheblu në këtë takim, edhe pse luhet për ditë të hënë.

TIRANA 4

TIRNANA 1

 

TIRANA 3