Tigrat e Feronikelit vijnë me njoftim të rëndësishëm para ndeshjes me TNS-n

Feronikeli do të luan ndeshjen e dytë javën që do vjen ndaj skuadrës uellsiane, TNS.

Pas rezultatit 2 me 2 në ndeshjen e parë, Feronikeli do të ketë rastin për kalim tutje, edhe me një barazim pagola ose edhe me rezultatin 1-1, shkruan Gazeta OLLE.

Tashmë tifozët e Feronikelit, Tigrat e Zi kanë filluar organizimin për ndeshjen e dytë, për të përkrahur skuadrën e tyre drejtë suksesit historik.

Njoftimi i ‘Tigrave’:

Të marten ndeshja e kthimit dhe jemi shumë afer ta kalojme raundin e parë, por për të kaluar tutje NIKLIT i duhet mbeshtetje maksimale

NIKLI po na bën krenar gjith Drenasin, Drenicen dhe Kosoven andaj të gjithë së bashku ne Prishtinë

Për detajet tjera rreth organizimit do të ju njoftojmë me kohë

Bëhuni gati…

TGZ