Tifozja e Barcelonës dhe Messit, “dridh” rrjetet sociale (FOTO)

23-vjeçarja Livia Gullo është një ndër tifozet më seksi në botë.

Ajo vjen nga Brazili derisa është tifoze e Barcelonës dhe e Lionel Messit.

Livia ka bërë bujë në mediat botërore për shkak të fotografive provokative me fanellë të Barcelonës.