Tifozëve të Llapit apo Besës do t’i takojë tribuna qendërore?

Tifozë e Llapit i janë gëzuar shortit për finalen e Kupës me Besën e Pejës.

Llapi është caktuar të jetë skuadër vendase dhe me këtë tifozët “Legjendat” do të jenë në tribunën kryesore, shkruan Gazeta Olle.

Në tribunën lindore do të jenë tifozët e Besës.

Ndeshja luhet të mërkurën nga ora 16:30.

legjatt