Thaçi godet Krasniqin dhe Kukajn, Sokoli tregon ku do ta mbyllë Prishtina sezonin

Menaxheri profesional i Prishtinës, Arsim Thaçi, ka folur për problemet e brendshme të klubit bardhekaltër, ndërsa një prognozim se ku do ta mbyllë sezonin Prishtina e ka dhënë edhe Bylbyl Sokoli.

Shikoni kronikën e mëposhtme të emisionit “Arena” në Tribuna Channel.