Tensione pas sfidës Feronikeli-Prishtina, ja çfarë bëri Ramiz Lladrovci

Ndeshja derbi ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës, e cila u fitua nga kryeqytetasit me rezultat 1:0, nuk ka kaluar pa tensione, shkruan Zeri.info.

Me të përfunduar takimi, tifozët nga Drenasi kanë filluar të fjalosen me futbollistët prishtinas, e më pas edhe kanë nisur t’i gjuanin ata me gjësende të ndryshme.

Mirëpo, aty ka qëlluar kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i cili mundohej t’i ndalte dhe qetësonte tifozët e revoltuar, siç shihet edhe përmes këtyre fotografive, duke iu ndalur në mbojtje mysafirëve.