Tensione në Mitrovicë, ndërpritet ndeshja Trepça-Peja (FOTO)

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike.

Pas tensioneve të shikuesve, gjyqtarët kanë vendosur ta zbrazin pjesën ku ishte i vendosur tifo-grupi Torcida.

Derisa ata ishin duke u larguar bashkë me transparentet e tyre, gjyqtarët lëshuan sallën, duke paralajmëruar përfundimin e ndeshjes, përcjellë “lajmi.net”.

15991994_10211573271350045_1041751109_o 16009846_10211573334911634_1780290231_o