Tabela pas javës së 17 në Ligën e Parë, nuk do ta besoni kush mban pozitën e tretë

Flamurtari dhe Vëllaznimi me hapa të sigurt po ngjiten drejt Superligës, aty ku e kanë edhe vendin,

Të dy skuadrat arritën fitore në këtë xhiro.

Vllaznia e Pozharanit është në vendin e tretë pas fitores kundër Dukagjinit.

Vushtrria edhe pse ka arritur fitore mbetet në pozitën e tetë, por vetëm dy pikë larg vendit të katërt që dërgon në barazh. /olle/

rez 17

 

tab 17