Superliga vjen sot me këto dy ndeshje

Pasi që Feronikeli dhe Hajvalia hapën dje xhiron e 22-të dje, sot zhvillohen edhe dy ndeshje tjera që pritet të jenë mjaft interesante.

Prishtina e pret Dritën në Podujevë, ndërsa Drenica takohet me Llapin në Skenderaj.

Të dy ndeshjet fillojnë prej 14:00.

E shtunë, 14:00

Prishtina-Drita

Drenica-Llapi