Superliga vjen me tri ndeshje, kryendeshja në Podujevë

Sot do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të Ipko Superligës, që të tria në të njëjtin orar.

Llapi e pret në “Zahir Pajaziti” skuadrën që e kryeson tabelën, Flamurtarin.

Trepça ’89 luan para shikuesve vendës në “Riza Lushta” kundër Drenicës.

Ndërkohë, në Prizren takohen Liria dhe KEK-u.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 15:45.

Sot, 15:45: 
Llapi – Flamurtari
Trepça ’89 – Drenica
Liria – KEK-u. /Gazeta Olle/