Superliga dhe Përfaqësuesja në sytë e Ismet Munishit (VIDEO)

‘Timonieri’ kosovar Ismet Munishi, ka folur për xhiron e parë të Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll, teksa është ndalur më shumë te derbi Drita – Gjilani.

Ai e komenton edhe Përfaqësuesen e Kosovë në një intervistë për ‘Tribuna Channel’.