SUPER-SKANDAL: Në stadiumin e Gjilanit, mbillet drogë! (FOTO)

Stadiumi i Gjilanit, përpos lojës së futbollit, duket se shërben edhe për diçka tjetër.

Redaksia e “Epilogut”, ka siguruar fotografi ku shihet se droga e llojit marihuanë është kultivuar brenda stadiumit, transmeton “GazetaOlle.com”.

Ende nuk dihet më shumë rreth rastit, mirëpo autoritetet përkatëse duhet të ndërmarrin masa konkrete në drejtim të menjanimit të këtyre gjërave.

Në këtë stadium u zhvillua sot edhe ndeshja e Superkupës mes Trepçës ’89 dhe Besës.

Kjo është hera e parë që në një stadium të Superligës, ndodhin dukuri të tilla.