Super-modele, për super-kampionat (FOTO)

Modelja ruse Anastasia Kvitko është përzgjedhur si imazh i Kampionatit Botëror Rusia 2018, transmeton GazetaOlle.com.

Anastasia Kvitko e ka fituar garën me shumë modele të njohura ruse dhe për një muaj rresht, do të jetë në sytë e adhuruesve të futbollit.

Format e saj trupore ju lënë pa fjalë.

 Image result for Anastasiya Kvitko world cup Image result for Anastasia Kvitko world cup Image result for Anastasia Kvitko world cup Image result for Anastasia Kvitko world cup Image result for Anastasia Kvitko world cup  Related image Related image Image result for Anastasia Kvitko world cup