Super Luis Suarez përmbys Interin me dy super gola

Spektakli në Nou Camp mes Barcelonës dhe Interit në Ligën e Kampionëve u ka takuar vendasve.
Barcelona ktheu rezultatin nga 0:1 në 2:1.
Martinez realizoi për italianët pas tre minutash lojë.
Në pjesën e dytë Luis Suarez realizoi dy gola të bukur, të parin me vollej.

Kampioni në fuqi, Liverpool mezi mposhti Slazburgun austriak 4:3, shkruan Gazeta Olle.
Salah realizoi dy gola.