Super-link HD për ndeshjen Real Madrid – PSG

Real Madrid dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e shumëpritur në “Bernabeu”.

Stadiumi është i stërmbushur në Madrid, përcjellë Gazeta Olle.

Interesimi për të parë ndeshjen është i madh.

“Olle” ua sjellë një link me kualitet HD, pa pengesa.

Nëse dëshironi ta shihni ndeshjen, mund të klikoni këtu. /Gazeta Olle/