Super lajm për tifozët e Besës: Këtu mund t’i shikoni gjitha ndeshjet e kësaj skuadre nga tash e tutje

KF Besa këtë vit synon ngjitjen në elitën e futbollit kosovar.

Madje kjo skuadër tashmë ka arritur dy fitore në dy xhiro, shkruan Gazeta Olle.

Tashmë ndeshjet si vendas dhe në udhëtim të kësaj skuadre do t’i transmetoj Radio Istogu.

Kështu bëjnë të ditur këta të fundit në rrjetet sociale:

Njoftimi:

Pas një bashkpunimi të mbarë sot u arrit marrveshja në mes të kreyesisë së FC BESË-s dhe platformës mediatike RADIO ISTOGU për transmetimin e ndeshjeve futbollistike të këtij klubi me traditë.Faleminderim special për krerët e FC Besës,stafin dhe t’gjithë lojtarët për besimin në platformën tonë.Të gjitha ndeshjet e FC Besës vendas dhe mysafir mund ti përcjellni LIVE sikur në stadium.Faleminderit të gjithëve…